Невгамовний Омелян знову потішив обіцянками
Загрузка плеера...

Невгамовний міністр інфраструктури Володимир Омелян знову потішив українців приємними обіцянками. Урядовець анонсував створення двох авіакомпаній в Україні. Одне з підприємств матиме міжнародний капітал, а інше – український. Такі плани міністр озвучив на зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації.

Коли мають реалізувати проект, голова Мінінфраструктури не уточнив. Зазначимо, Володимир Омелян відомий своїми гучними обіцянками. Про плани масштабного ремонту доріг не варто й говорити. За інформацією міністерства, минулого року відремонтували рекордні дві тисячі кілометрів. Попри це, стан українських шляхів самі ж урядовці визнають незадовільним.

До того ж, саме міністр обіцяв українцям запустити швидкісний потяг Hyperloop і побудувати лінію повітряного експреса, яка сполучатиме Київ і аеропорт "Бориспіль". Крім того, Омелян найактивніше відстоював ідею виходу на український ринок ірландського лоукостера Ryanair. Тим часом ірландська компанія, перемовини з якою тривають вже більше року, досі не узгодила розклад польотів з аеропортом "Бориспіль".

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram