Мільйон пенсіонерів ощасливили 62 гривнями
Загрузка плеера...

Представники чинної влади постійно піаряться на темі підвищення пенсій. І ось Кабмін анонсував чергову "перемогу" – зростання виплат із 1 липня.

У Пенсійному фонді розповіли про надбавки, які світять українцям, проте не всім. Так, потішитися доплюсованими сімома гривнями будуть люди, які мають звання почесного донора України і тепер вони отримуватимуть не 170 гривень до усієї пенсії, а 177. Така "щедрість" із боку мовжновладців виглядає просто як насмішка над громадянами.

Підвищення заплановане і для тих, у кого немає необхідних 25 років страхового стажу, їм нараховуватимуть соцпенсію трішки більшу, ніж прожитковий мінімум – 1435 гривень, тобто на 62 гривні більше, ніж раніше. Таких людей найбільше – майже мільйон. Можливо, урядовцям здається, що така сума є великою, та чи змогли б вони прожити на ці гроші? Особливо взимку, коли у декому з наших співвітчизників тільки за опалення доводиться віддавати кілька тисяч.

Єдині, кого можуть трішки потішити покращення від влади – українці з максимальними пенсіями. Їм і так непогано живеться з виплатами на рівні 13 730 гривень, а тут ще накинуть 620.

Очевидно, що всі ці пенсійні пертурбації не просто так почалися саме зараз. Адже в Україні наближаються вибори, а пенсіонери – найбільш вдячний електорат. Вони стабільно приходять на дільниці й голосують, тому всі розуміють, що їх треба задобрити. І все ж те, що людям дають гроші, ще не означає, що їх не заберуть: пільги скасовують, субсидії монетизують, витягують по гривні через зростання тарифів.

Нагадаємо, у не такому далекому 2009-му в Україні з'явилося поняття "Юліна тисяча", якою тодійшня прем'єрка, на думку експертів, "підкуповувала" своїх потенційних виборців. А от чинний уряд легко може увійти в історію з назвою "Подачка 62".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram