Кожен сьомий українець провалив ЗНО
Загрузка плеера...

Мрії не завжди збуваються. Чимало українців, які прагнули стати студентами, упродовж цілого року можуть відпочивати або готуватися вже до наступної сесії ЗНО. Цьогорічна вступна кампанія в країні, яка стартує з липня, їм більше не світить. Йдеться про тих абітурієнтів, які не змогли скласти ЗНО-2018. А це кожен сьомий учасник тестування.

Зокрема, українську мову та літературу, а це основний предмет ЗНО, не склали 14 з половиною відсотків або майже 47 тисяч осіб.

Поріг з історії України не подолали 23 тисячі абітурієнтів. Математику не змогли осилили близько 20 тисяч учасників тестування. Проблеми були і з англійською мовою. Її не склали 11 тисяч абітурієнтів.

Нагадаємо, цьогорічна компанія ЗНО не обійшлася без скандалів. Загалом на процедуру проведення тестування в Український центр оцінювання якості освіти подали близько 80  апеляційних скарг. Найбільше нарікань стосувалося ЗНО з англійської мови. Після аудіювання абітурієнти казали про те, що якість начитування була такою жахливою, що навіть добре підготовлені учні мали проблеми з текстами.

Тим часом експерти відзначають погіршення якості освіти в Україні. А з огляду на постійні експерименти з боку уряду в цій сфері, не виключають, що людям, які цьогоріч не склали ЗНО, навіть пощастило. Адже у 2019-му нова влада можливо покращить ситуацію. Але це залежить від результату виборів українців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram