Тимошенко втретє йде у президенти
Загрузка плеера...

Бог любить трійцю, а Тимошенко президентське крісло. Лідерка "Батьківщини" втретє йде на вибори глави держави. Про це екс-прем'єрка повідомила під час відеоконференції на своїй сторінці у Facebook.

Сказати, що ця новина стала для когось несподіванкою – не сказати нічого. Та от дещо експертів таки здивувало. А саме мотивація екс-прем'єрки. Як виявилося, вона буде балотуватися на пост президента виключно для того, аби знищити цю посаду. Погодьтеся, логіка не зовсім зрозуміла.

"Я буду балотуватися на пост президента України. Але балотуватися не для того, щоб просто пограти в авторитаризм і монополію влади. Для мене президентський пост – це не Playstation, а це реальні зміни, яких чекає країна", - заявила Тимошенко.

У разі перемоги лідерка "Батьківщини" збирається провести референдум, на якому запропонує прийняти нову Конституцію України і "демонополізувати владу".

Нагадаємо, напередодні під час форуму "Новий курс України" Тимошенко майже три години говорила про те, що хоче скасувати посаду президента та зробити Україну парламентською республікою, планує повернути мігрантів, розпочати технологічний прогрес. Ну і традиційно, жалілась на теперішню владу.

Як у попередньому виступі, так і в останньому Тимошенко намагається все більше загравати  з молодіжною аудиторією. – кажуть експерти. Утім виходить це в неї, м'яко кажучи, не дуже переконливо. Складається враження, що Леді Ю вирішила за одну ніч вивчити всі супермодні іншомовні слова на кшталт "3D-принтер" " Playstation", "технологія блокчейн","синергія" тощо.

З іншого боку, Юлію Володимирівну можна зрозуміти. Їй майже 60 і це чи не останній шанс політика нарешті сісти в омріяне президентське крісло. Саме тому і доводиться її піар-менеджерам вдаватися до рішучих дій. То напівоголеного хлопця на сцену виведуть, то змусять Леді Ю молодіжним сленгом говорити.

Та схоже сама Тимошенко не надто надихається цими "новини" методами. Адже дедалі частіше у своїх промовах вживає слово "якщо". А це свідчить про невпевненість політика у власних силах.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram