У ПриватБанку скандал з відкатами?
Загрузка плеера...

В українських ЗМІ поширилася інформація про великий скандал у ПриватБанку. Нещодавно призначений голова правління Петро Крумханзл відсторонив від виконання функцій глави тендерного комітету Олександра Дрелінга. Останній за сумісництвом обіймає й пост заступника представника правління з ІТ.

Дрегінга начебто звинуватили в отриманні незаконної винагороди. Журналісти, посилаючись на свої джерела, повідомили: одна з ІТ-компаній, яка надавала послуги банку, поскаржилася, що Олександр Геннадійович вимагав у неї відкат.

Подейкують, що виходець із "Аваля" Олександр Дрелінг потрапив у націоналізований ПриватБанк завдяки рекомендації його близького друга – нинішнього глави НБУ Якова Смолія.

До речі, це саме той Дрелінг, який прославився п’янством та приготуванням шашликів на робочому місці, тобто на балконі офісу націоналізованого банку.

Телеканал NewsNetwork звернувся із запитом до прес-служби ПриватБанку й отримав відповідь, що інформація про скандал "не має нічого від правди".

Крім того, заявили, що з 12 червня 2018 року обов'язки керівника тендерного комітету ПриватБанку покладені на фінансового директора Ганну Самаріну. Сам Дрелінг, який керував тендерним комітетом з початку 2017 року, вирішив сконцентрувати зусилля на розвитку ІТ-технологій та інформаційної безпеки банку.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram