"Космічні" премії ТОПів "Нафтогазу" вже на рахунках
Загрузка плеера...

В той час, як соціально вразливі верстви населення, обурені рівнем життя, відстоюють свої права мітингами під Верховною Радою та Кабміном, топ-менеджери державної компанії "Нафтогаз" вже замислюються над тим, як витратити мільйонні премії. Попри призупинення виграшної для України дії рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору НАК "Нафтогаз" та російського "Газпрому", на рахунки Андрія Коболєва, Юрія Вітренка і ще 39 "нафтогазівців" вже "упали" перші живі гроші за рішення Стокгольмського арбітражу проти "Газпрому".

Про це повідомила колишня підлегла міністра фінансів Олександра Данилюка, екс-співробітниця Приватбанку Вікторія Страхова на своїй сторінці у Facebook.  

За її словами, преміальний платіж відбувся згідно із безпосереднім рішенням Наглядової ради, але чиновники не врахували, що сума у 4,6 млрд доларів народжена контрактом з постачання впродовж кількох років. Іншими словами, "чистими" "Нафтогаз" за рішенням суду отримає набагато менше.

"Поки живі гроші впали тільки на рахунок самого Вітренка, Коболєва і ще 39 осіб… Але, за міжнародною практикою і за нашими принципами корпоративного управління, винагорода сплачується, виходячи з ситуації в компанії, а не по ad-hoc рішенням. Тим більше, що йдуть апеляції, і НАК в інших судах, як у шовках", - написала Страхова.

Нагадаємо, ще наприкінці травня стало відомо, що керівники "Нафтогазу" отримають понад 45 мільйонів доларів премії. Ця новина обурила соцмережі, люди не розуміли, як у одній з найбідніших країн Європи можуть виплачуватися такі шалені заохочення чиновникам.

Тоді енергетичний експерт Валентин Землянський в коментарі телеканалу NewsNetwork застерігав, що, незважаючи на те, що гроші, які знаходяться на рахунках "Нафтогазу", не є грошима за рішення Стокгольмського арбітражу, частина з них буде переведена на рахунки "нафтогазівців" в якості премій.

Джерело: відео – YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram