МОЗу доведеться відповісти за знищення українців
Загрузка плеера...

Непробивна стіна бездумності та байдужості української влади до експериментів міністрів над народом переходить усі межі. Це помічають уже навіть закордонні інституції, але тільки не вітчизняні.

Прикладом занепаду країни є рейтинг британського аналітичного центру The Legatum Institute, в якому Україна посіла 112 місце і має найнижчу оцінку за сферу охорони здоров'я. Керівництво нашого МОЗу на чолі з незаконним виконувачем обов'язків Уляною Супрун вважає, що правильно проводить медичну реформу – їхня мета зрозуміла. Щоправда, тільки їм. Тоді питання: чому ж наша країна перебуває на нижчих позиціях, ніж Уганда та Еритрея, у яких життя далеке від ідеального? Певно тому, що через медичну сферу в нас фактично знищується народ, який вже не може чути байки влади про якісні зміни.

Керівництво МОЗ постійно потрапляє у різні скандали. Останній і доволі серйозний – довкола виділених міністерству грошей на лікування людей за кордоном. Це виявила і підтвердила Рахункова палата. Ба більше, міністерство не тільки використало гроші не за призначенням, воно ще й обмануло суспільство щодо кількості вилікуваних. Так, у МОЗ сказали, що 98% людей, які виїхали до інших країн на лікування, все ж одужали. Але офіційно відомо, що 25 відсотків українців померло!

Постає цілком логічне запитання: а скільки ще українцям доведеться терпіти знущання, закривати очі на імітування владою покращень та миритися із погіршенням ситуації в країні загалом? Громадянам потрібно взяти ситуацію в свої руки і вимагати звільнення керівництва МОЗ. Горе-керівників необхідно притягнути до кримінальної відповідальності за розвал сфери та цілеспрямоване знищення українців. І поки влада намагається усіма правдами і неправдами зберегти Супрун на посаді, народний депутат і лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович протидіє цьому і вимагає від правоохоронців зупинити тотальний безлад, з’ясувати, скільки коштів вкрала Супрун та її команда і порушити кримінальну справу щодо чиновників МОЗу. Якщо влада спроможеться на такий крок, то він, можливо, стане рушієм покращення роботи й інших високопосадовців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram