"Призначення Жебрівського суперечить закону"
Загрузка плеера...

Павло Жебрівській був призначений на посаду аудитора НАБУ всупереч вимогам законодавства.  Про це під час засідання Верховної  Ради повідомив член парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції Сергій Лещенко.

Сергій Лещенко, член комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції:

"Виникла серйозна загроза для національного антикорупційного бюро, коли Президент призначив аудитором НАБУ Павла Жебривського. До Павла Жебрівського  є багато питань. Але головне питання – на якій підставі він став аудитором .Пряма норма закону про антикорупційне бюро стаття 26 вимагає значний міжнародний досвід. При всій повазі до пана Жебрівського, його біографія оприлюднена, вона є відомою. У нього немає досвіду роботи ні в судових органах за кордоном, ні у міжнародних організаціях. І його призначення аудитором може бути направлене на знищення НАБУ як незалежного антикорупційного органу"

Раніше про незаконне призначення Жебрівського в коментарі українським ЗМІ заявив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник. У Центрі протидії корупції зазначили, що кадрове рішення може бути оскаржене у суді.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram