У корупціонерів конфіскували аж… 61 тис. грн
Загрузка плеера...

Українська влада похвасталася своїми "перемогами" в боротьбі з корупцією. У відповіді на запит проекту "Марлін" Держказначейство відзвітувало: за п’ять місяців цього року за рішенням суддів у хабарників конфіскували аж… 61 тисячу гривень! Їх планують у різних пропорціях витратити на децентралізацію, ремонт доріг та створення єдиної системи авіаційної безпеки.

Але що ця сума для держави?! Або, приміром, районного чи обласного бюджету? Крапля в морі… Або – сума одного хабаря… А про "затримання корупціонерів" правоохоронці повідомляють мало не щодня.

Ось, наприклад, у Львівській області на хабарі в 1500 доларів "спіймали" голову Старосамбірської районної державної адміністрації… Якщо перевести в гривні – 39 тисяч…

Незаконний заробіток черкаського прокурора навіть перевалив за конфісковану суму! Держслужбовець хотів "підзаробити" 8 тис. доларів – або близько 200 тисяч гривень!

Уряд заявляє про амбітні наміри до кінця року повернути 4,7 млрд грн, конфіскованих судами в корупціонерів. Як бачимо, плани великі, темпи – так собі…

До слова, Держказначейств зазначило: від реалізації конфіскату за матеріалами митних органів до бюджету надійшло 7,6 млн грн, за матеріалами правоохоронних органів – 1,7 мільйона гривень. Також митники конфіскували 8,4 млн грн в національній та іноземній валюті, правоохоронці – 9,4 млн грн.

Як бачимо, робота аж кипить… Однак порівняно із сумами, які "беруть на лапу" високопосадовці, це копійки… Та владі ж треба хоча б на якихось "перемогах" піаритися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram