"Свій у дошку": українці проти призначення Жебрівського
Загрузка плеера...

Призначення колишнього губернатора Донецької області Павла Жебрівського третім аудитором НАБУ обурило небайдужих українців, які обізнані з ситуацією. Особливо активно своє невдоволення висловлювали інтернет-користувачі. "Нас тримають в дурнях", - впевнені вони.

Без досвіду. Без належної освіти… Дивно, як це під Жебрівського закон не переписали… Як колись про пана Луценка. Та що там закон, коли на кону – великі гроші… платників податків!

Дивно… дивно вирішуються державні справи в Україні. Одна людина може побувати в різних "шкурах": від губернатора, члена бюджетного та комітету з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства до очільника одного з управлінь ГПУ та аудитора НАБУ.

То навіщо тоді здобувати освіту, отримувати досвід у якійсь галузі, коли, як пощастить і знайдеться впливовий "патрон", будь-яка мрія може стати реальністю і з постійною високооплачуваною роботою не буде проблем.

Дехто зазначає, що тепер у руках Петра Порошенка сконцентрувалася вся повнота влади з аудиту НАБУ. Адже й інші два перевіряючі – Володимир Василенко та Михайло Буроменський – також креатури Гаранта…

Посадив у м’якенькі крісла "своїх у дошку"… І як тут не говорити про кумівство?

Саме аудитори мають право рекомендувати звільнити директора НАБУ. А далі – справа за керівництвом країни… До слова, практично всі провладні фракції не можуть похвалитися дружбою із Ситником та підконтрольним йому антикорупційним органом.

Та активісти сумніваються, що можновладцям вдасться витіснити очільника НАБУ – тоді ж обуриться Захід, і не дай Боже, перестане спонсорувати Україну… а точніше її чиновників.

Однак інтернет-користувачі переконані: намагатися впливати на політику Бюро, бути в курсі всіх справ, які воно веде й постійно "робити нерви" Ситнику – ця трійка аудиторів зможе запросто…

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram