Крищенко хоче "антибандитський суд"
Загрузка плеера...

Від рішень та ухвал столичних судів у шоці навіть правоохоронці. Днями служителі Феміди відпустили під заставу учасників банди, які здійснювали розбійні напади на підприємства і забирали готівку. Висловився з цього приводу і голова київської поліції Андрій Крищенко, який не розуміє, як судді змогли випустити на вулиці Києва небезпечних злочинців. 

На своїй сторінці у Facebook Крищенко нагадав, що зловмисників заарештували у серпні минулого року. Група розбійників складалася з чотирьох осіб. Мінімальна сума, яку вони викрали у підприємств – 300 тисяч гривень. Однак бувало, що злочинці силою забирали і по декілька мільйонів.

Після розслідування прокурори і слідчі передали всі матеріали справи до суду. Однак найгуманніший суд у світі вирішив відпустити членів банди. У травні цього року двоє фігурантів вийшли із СІЗО за 168 тис. гривень застави. А днями відпустили й інших двох розбійників під заставу в розмірі 211 тис. гривень.

Крищенко повідомив, що ці люди не мають ні громадянства України, ні постійного місця проживання. Вони серйозно готувалися до нападів. Голова київської поліції не розуміє, як суд міг відпустити під заставу зловмисників, яким загрожує до 15 років позбавлення волі.

Враховуючи поточну ситуацію в країні, Крищенко запропонував створити разом з Антикорупційним, ще й антибандитський суд.
 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram