В "Опозиційному блоці" є опція Москви
Загрузка плеера...

Партією "Опозиційний блок" володіють депутати Сергій Льовочкін і Юрій Бойко, олігарх Дмитро Фірташ, депутат-утікач Євген Бакулін, також там є "опція Москви". Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав народний депутат і лідер партії "За життя" Вадим Рабинович.

За словами політика, він точно знає, що частки між акціонерами "Опоблоку" розподілені так: за Фірташем 40%, Льовочкіну належать 20%, Бойкові - 10%. При цьому Бакулін, який зараз переховується від українського правосуддя у Білокам'яній, володіє 5%. Ще 25% перебуває у власності людей, які сидять у столиці Росії.

Рабінович також зауважив, що у його дискредитації весь час активно використовується телеканал "Інтер". Зокрема, днями в ефірі цього медіаресурсу вийшов матеріал про те, хто нібито фінансує партію "За життя". Політик стверджує, що з спокійно сприймає замовні сюжети такого роду, оскільки інформація з жодного із них поки не підтвердилася.

Нагадаємо, раніше Рабінович подав до суду на канал "Інтер" за наклеп і вимагає офіційних вибачень від справжніх власників телеканалу – лідерів "Опоблоку" Сергія Льовочкіна та Юрія Бойка.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram