Луценко хоче повернути те, що відмінив Янукович
Загрузка плеера...
  • Источник: Facebook

Генпрокурор України  Юрій Луценко хоче кримінального покарання за незаконний перетин кордону. Так очільник ГПУ відреагував на стрілянину на кордоні в Чернівецькій області.

На свої сторінці у Facebook Луценко виступив за повернення в законодавство норми про кримінальне переслідування за незаконний перетин українського кордону.  За його словами,  коли країна перебуває у війні, ганебно і неприпустимо не мати за цей злочин кримінальної відповідальності.

Генпрокурор згадав, що кримінальне покарання за нелегальний перетин кордону скасували під час президента Віктора Януковича.

"Ця норма могла б стати підставою для переслідування всіх "їхтамнемає", що воюють на боці "ЛНР/ДНР". Саме ця норма повинна охолодити засліплені грошима очі контрабандистів. Закликаю Верховну Раду невідкладно ухвалити відповідний закон і захистити державу", - написав Луценко.

Як повідомлялося, 19 червня в Чернівецькій області група з 20 невідомих спробувала напасти на прикордонний наряд, внаслідок  чого прикордонникам довелося застосувати зброю.

Джерело: відео – YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram