ООН нарахувала у світі 68 млн біженців
Загрузка плеера...

20 червня в усьому світі відзначають Всесвітній день біженців. В усі часи ситуація з вимушеним переселенням не була задовільною, проте впродовж останніх 5 років процеси сягнули катастрофічних масштабів.

Так, за інформацією Організації Об'єднаних Націй, минулого року на Землі нарахували близько 68,5 мільйонів біженців. Більше половини з них виявилися неповнолітніми. Варто зауважити, що показники вважаються найвищими за період проведення Організацією таких підрахунків.

Серед усіх мігрантів близько 40 мільйонів – внутрішньо переміщені особи.

Найбільше тікають із таких країн як Сирія, Афганістан, Південний Судан, М'янма й Сомалі. Крім того, майже 85 відсотків усіх біженців проживають у країнах з низьким рівнем доходів, зокрема, у Лівані, Пакистані та Уганді.

Останніми роками суттєво погіршилася ситуація з вимушеними мігрантами і в Європі, куди намагаються потрапити люди з Африки та Близького Сходу в пошуках кращого життя. Явище набуло загрозливих масштабів і зараз керівництво ЄС не знає, як вирішити проблему. Деякі країни-члени Євросоюзу вже відкрито заявляють, що відмовляються надавати притулок біженцям.

Зазначимо, що Україні також відомо, що таке вимушена внутрішня міграція. Анексія Кримського півострову і проведення бойових дій на Донбасі змусили багатьох українців тікати до інших регіонів. Так, зареєстровано в країні майже 1,5 мільйона переселенців, але всі розуміють, що насправді цифри набагато вищі.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram