Низькі зарплати Рева звалив на "тінь"
Загрузка плеера...

Дисонанс між реальним життям українців та його сприйняттям владою вже навіть не розчаровує. Ситуація у нашій державі так гнітить, що миритися з цим немає сил. Тому не дивно, що люди виходять на мітинги і вимагають підвищення зарплат.

І поки можновладці вішають локшину на вуха про покращення – і економіка зростає, і зарплати з пенсіями збільшуються, більшість українців ледве зводять кінці з кінцями, віддаючи останнє за комунальні послуги. Та кого ж це хвилює?! У чиновників є мантра про стабільний ріст.

Це в черговий раз підтвердив міністр соціальної політики Андрій Рева, який стверджує, що усяка статистична інформація щодо мізерності заробітних плат в Україні – звичайнісінька маніпуляція. Ба більше, посадовець переконаний, що наші громадяни отримують набагато вищі зарплати, ніж про це пишуть ЗМІ. Чиновник пояснив це тим, що українці прибідняються і декларують не все – більшість своїх прибутків вони отримують "чорним налом".

Ці слова смішно слухати тим паче від Реви, який прославився своїми абсурдними заявами. Чого варте, наприклад, висловлювання, що в нашій країні люди їдять набагато більше, ніж німці. Або ж про те, як Ісус Христос роздавав їжу. Але виправдовуватися міністру треба, тому й виникла ідея все спихнути на тіньову економіку.

Саме після таких слів довіра до українських політиків та чиновників сходить на нуль і ніхто вже не вірить про близькість Гіперлупів, будівництво автобанів, подолання корупції та багато іншого.

До речі, в одному зі своїх інтерв'ю Рева сказав, що у "тіні" винна влада і вона за це відповідальна. Тож, виходить, сам Рева та його колеги і створили ту "тінь", з якою самі ж начебто і борються.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram