Україною керують нездорові люди
Загрузка плеера...

Україною керують нездорові люди. У деяких із них навіть довідки є про те, що вони психічно хворі. Про це всі знають, обговорюють. Однак відкрито про це заявив голова Асоціації психіатрів України Семен Глузман.

"Я знаю кількох людей (серед українських політиків – ред.), які мають довідки. Вони не знають, що я знаю. Але це довідки здобуті особливим шляхом для того, щоб уникнути кримінального покарання ", – сказав Глузман.

Щоправда, імена він називати не захотів.

А от телеканал News Network вирішив нагадати про тих політиків, які, за версією ЗМІ, не дружать або можуть не дружити з головою.

Ви не повірите, але серед них – третя особа в державі – спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Про те, що він має довідку, писали ще у 2014-му. Тоді ЗМІ опублікували результати журналістського розслідування, з яких випливає, що в ранньому віці Андрію Парубію було поставлено діагноз "легка форма розумової відсталості – дебільність". Наявність ментальної відсталості у тодішнього секретаря РНБО підтвердили його колишні сусіди і шкільні вчителі.

Натомість Андрій Парубій спростував це повідомлення, назвавши його брудною інформаційною провокацією, зрежисованою Кремлем. Відтоді в інформпросторі про цю історію більше не згадували.

Неодноразово у ЗМІ повідомляли про психічну неврівноваженість і народного депутата від "Народного фронту" Тетяни Чорновіл. Як з'ясувалося, з 1996-го року вона перебуває на обліку психіатра з діагнозом "синдром гіперактивності з ознаками шизоафективного розладу за змішаним типом". Інформація про те, що Чорновіл двічі лікувалася у психіатричній лікарні, з'явилася після акції "Україна без Кучми", коли жінка прикувала себе до колій. На запит слідчого Київська міська психоневрологічна лікарня №3 дала таку відповідь: "Пацієнтці властиво надмірно активна реакція на зовнішні подразники і недостатня здатність адекватної оцінки своїх дій. Схильна до необдуманих, імпульсивних дій".

Утім ця інформація не завадила Тетяні Чорновіл через кілька років потрапити до Верховної Ради та ухвалювати рішення, від яких залежить майбутнє країни.

Скільки ще депутатів у Верховній Раді, психічне здоров'я яких викликає сумніви, доводиться лише здогадуватись. Поки що тільки один із них наважився публічно довести свою адекватність. Йдеться про колегу по партії Тетяни Чорновіл, депутата від "Народного фронту" Максима Полякова. Торік, після того, як директор НАБУ Артем Ситник назвав політика психічно хворим, той вирішив пройти медогляд і виклав його результати у соцмережу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram