Мінсоцполітики хоче грошей заробітчан
Загрузка плеера...

Для української влади вже стало нормою диктувати правила життя українцям, не пропонуючи натомість належних умов. Після чергового "покращення" у сфері пенсійного забезпечення, освіти й медицини, держава вирішила взятися за заробітчан.

Міністерство соціальної політики запропонувало безробітним, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості, декларувати свої отримані за кордоном доходи і сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду.

Відомство зачепило, що сьогодні безліч українців працюють за кордоном, при цьому в Україні вважаються безробітними. Такі люди, стверджують у Мінсоцполітики, отримують державну субсидію і навіть допомогу з безробіття.

"У зв'язку зі сформованою ситуацією Мінсоцполітики пропонує громадянам, які працюють за кордоном, своєчасно декларувати свої доходи і сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду",- йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Неплатників очікують санкції: органи соцзахисту будуть автоматично нараховувати  таким людям працездатного віку в дохід три прожиткові мінімуми - 5286 гривень в тому випадку, якщо вони мають намір користуватися соціальною допомогою. А ще необхідно буде сплатити єдиний соціальний внесок за три місяці в розмірі, не меншому за мінімальний. Наразі він становить 819 грн.

Подібні заходи, вважають у відомстві, будуть стимулювати українців до офіційного працевлаштування. Але у Мінсоцполітики поки що не кажуть про те, коли в Україні з’являться достойні робочі місця, гідна зарплата та чесні керівники підприємств, аби здійснився ідеальний план уряду. Адже понад 5 мільйонів українців працюють за кордоном не від гарного життя на батьківщині.

Джерело: відео – YouTube, фото – з відкритих джерел

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram