Помилки не вчать: силовика взяли на хабарництві
Загрузка плеера...

Скільки вовка не годуй, а він все одно на ліс дивиться. Так і з українськими силовиками, які все шукають, де б то черпнути "бонус" до зарплати. Цього разу на своїй наживі недонагрівся начальник Миколаївського слідчого ізолятора Роман Цибуля.

Полковник, який має дві квартири та старенький Lanos вирішив, що додаткові талони на бензин від ув'язнених кримінальних авторитетів йому не завадять. Тому ділок прикривав заборонені передачки й дозволяв ходити злочинцям одному до одного в камери.

Так, завдяки "доброму начальнику" у в'язнів були мобільні телефони, sim-картки, алкоголь та холодна зброя. Останнє ж, за інформацією силовиків, за винагороду проносив на територію ізолятора персонал кримінально-виправної служби.

Також, протиправні дії керівника СІЗО призвели до того, що службовці задокументували факти побиття, знущань і насильства рецидивістами над іншими злочинцями. В ізоляторі керівництво знало й плювати хотіло на це.

Співробітники СБУ обшукали кабінет підозрюваного, там вони знайшли талонів на тонну палива, вартість якого сягає близько 28 тисяч гривень.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram