Екс-міністри оборони розвалили українську армію
Загрузка плеера...

Громадські активісти, які декілька років вивчають корупційні оборудки в Міністерстві оборони, подали заяву до Генеральної прокуратури з вимогою розслідувати очевидні факти корупції екс-міністрів оборонного відомства.

Активісти зазначили, що обороноздатність України була підірвана ще задовго до початку збройного конфлікту на сході України.

Небайдужі громадяни переконані, що до роззброєння українських військових довели колишні керівники відомства. При цьому найбільше нарікають на екс-міністра оборони Анатолія Гриценка.

Хоч сьогодні є багато розслідувань і судових рішень, якими дії багатьох чиновників визнані незаконними, однак підозрювані у цих справах так і не були притягнуті до відповідальності.

Активісти просять правоохоронців занести всі відомості про корупційні схеми та скандали, в яких були задіяні колишні високопосадовці, до Єдиного реєстру досудових розслідувань. А також порушити кримінальні провадження щодо екс-міністрів оборонного відомства.

Варто додати, що у ЗМІ неодноразово звучало прізвище Анатолія Гриценка, якого звинувачували в корупції. Зокрема, за часів його головування у відомстві фіксувалися випадки продажу за безцінь військової техніки, боєприпасів, амуніції та земельних ділянок Міноборони.

Джерело фото: Interfax, відео: youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram