Чемодан - аеропорт - Чикаго! Супрун знову послали
Загрузка плеера...

Хіба що лінивий не критикував дії в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Вочевидь, не випадково, бо не все так добре у нашому королівстві, як це малює Супрун на своїх сторінках у соцмережах. А численні акції протесту під Кабміном та Верховною Радою підтверджують величезні проблеми у медичній галузі. Та голові уряду – все одно, Супрун у нього в фаворі, але чому – відомо, напевно, лише їм обом.

Гострий на язик голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль також неодноразово висловлював незадоволення діями очільниці відомства. А його нецензурний конфлікт із пані Супрун з приводу вакцин від кору пам’ятає вся Україна. Не змінюючи традиціям, Москаль вчергове розкритикував в.о. міністра охорони здоров’я.

Медична реформа від Уляни Супрун – це шлях в нікуди. Жодних позитивних зрушень у медичній реформі немає, а політика чиновниці – шлях до моргу або на судмедекспертизу.

Таку оцінку діям Уляни Супрун дав Геннадій Москаль, коментуючи українським ЗМІ правильність її реформ.

За його словами, Супрун - нелегітимна згідно з чинним законодавством, адже такої посади, як в.о. міністра немає. Будь-яке її розпорядження може бути оскаржене в суді, і судом буде скасовано. "Вона вже на два з чимось роки" прострочена", - обурився Москаль.

"У мене багато чого є їй сказати, але я думаю, що це в український мовний простір не впишеться. Чемодан - аеропорт - Чикаго! Чим швидше, тим більше ми збережемо життів українців", - сказав губернатор.

Як повідомлялося раніше, після шокуюючої заяви заступника міністра охорони здоров’я Лінчевського щодо ефективності лікування онкохворих, під стінами Кабінету Міністрів України кілька тисяч людей вимагали від глави уряду Володимира Гройсмана негайно відправити у відставку виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я Уляну Супрун. Лідер партії "За життя" народний депутат Вадим Рабінович тоді заявив, що політика пані Супрун прирікає українців на смерть, тому він вимагатиме якнайшвидшої відставки чиновниці.

Джерело: відео – YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram