За справу Стерненка візьмуться профі
Загрузка плеера...
  • Источник: Facebook

Справу Сергія Стерненка розслідуватимуть у Києві. Документи забрали в одеської поліції з метою проведення більш професійного та неупередженого слідства.

Постановою Генпрокуратури було вирішено, що кримінальне провадження з приводу інциденту з убивством в Одесі за участю екс-глави одеського "Правого сектора" Сергія Стерненка потрібно передати до Головного слідчого управління Нацполіції.

У ГПУ аргументують своє рішення необхідністю фахового рівня більш досвідчених слідчих та повного й неупередженого розслідування.

Як повідомлялося раніше, 24 травня в Одесі на екс-главу "Правого сектора" напали двоє невідомих. За словами Стерненка, він чинив опір, завдавши удар ножем, в результаті чого один з нападників був смертельно поранений. Однак, інша інформація свідчить про те, що Стерненко сам наздогнав одного з нападників і завдав йому кілька ударів ножем. У цій справі, яку попередньо кваліфікували як умисне вбивство, й досі нікому не пред'явлено підозру.

ЗМІ подейкують, що київське слідство може більш лояльно поставитися до Стерненка з огляду на його потужну групу підтримки з нардепів і активістів, в той час, коли в одеській поліції все ж вважали, що активіст вийшов за межі необхідної самооборони.

Джерело: відео – YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram