Гройсман починає черговий "хрестовий похід" на митницю
Загрузка плеера...

Кабмін провів спеціальну нараду, під час якої спільно з Міністерством внутрішніх справ, Генпрокуратурою, НАБУ, САП, СБУ та Державною фіскальною службою розробив план дій з викорінення контрабанди та тіньових схем на митниці.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр: "У минулому році всі наші зусилля, які ми спрямовували на детінізацію роботи митниці, дали додатково в бюджет 70 млрд грн. Я переконаний, що ще десятки мільярдів ще залишилися в кишенях тіньовиків - тих, хто займається схемами, хто кришує контрабанду… І зараз ми розуміємо, що там гуляють крупні рибини, яких потрібно виловити і навести порядок".

Тобто, очільник уряду вже вкотре оголосив війну контрабанді та тіньовим схемам на митниці… Може, пан Гройсман забув, що не так давно він вже створив аналогічну за функціями "чорну сотню". Вона мала б вже давно побороти контрабанду та незаконну діяльність на митниці.

Та вже за декілька місяців після створення про "чорну сотню" більше ніхто не згадував… Навіть сам ідейний натхненник – пан Гройсман… А може, навпаки, він спеціально нібито забув, щоб згодом знову вдавати із себе великого антикорупціонера й боротися з протизаконною діяльністю.

Хто, як не Володимир Борисович, врятує митницю - найпотужніше джерело нелегальних грошей, яке може стати гарною фінансовою підтримкою на майбутніх виборах...

Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram