Меркель можуть "потопити" біженці
Загрузка плеера...

Глава німецького міністерства внутрішніх справ Горст Зеєхофер поставив канцлеру ФРН Ангелі Меркель ультиматум щодо міграційної політики країни.

Таким чином, Меркель дали всього два тижні, щоб укласти угоду з іншими країнами Євросоюзу про загальні принципи прийому біженців. В іншому випадку глава МВС погрожує почати втілювати в життя свій "генеральний план" щодо мігрантів.

Зокрема політик планує заборонити в'їзд до країни тим біженцям, які вже були раніше зареєстровані на території інших державах ЄС. Він готовий віддати наказ прикордонникам ні в якому разі не пускати таких мігрантів до країни.

Однак Меркель вважає, що такі дії лише загострять протистояння між країнами Євросоюзу. Канцлер наполягає на впровадженні єдиної загальноєвропейської політики в цьому питанні.

Варто додати, що різко протилежні погляди чиновників на цю проблему, вже поставили під загрозу як єдність політичного блоку партій обох політиків, так і всього коаліційного уряду в Німеччині.

Тепер, після висунення такого ультиматуму, Меркель обов'язково повинна вирішити питання з мігрантами в ході саміту ЄС, який відбудеться 28-29 червня.

Водночас багато експертів вважають, що якщо канцлеру ФРН в найкоротші терміни не вдасться вирішити проблему біженців в країні, під нею захитається крісло.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram