ГПУ "взялася" за своїх хабарників
Загрузка плеера...

Українські можновладці намагаються "викорінити" корупцію, та результатів їх роботи не видно. Хоча з бюджету виділяються шалені кошти на антикорупційні органи, мало не щодня з’являються новини про те, що держслужбовці беруть мзду за "свої послуги".

Корупція вразила всі сфери життя – від лікарень і міських рад до рятувальників і правоохоронців. І чим вищий у зловмисника пост, тим більше він намагається собі відгребти.

Так, у столиці України "спіймали" на хабарництві співробітника однієї з Київських місцевих прокуратур та колишнього працівника ГПУ. Про це повідомила прес-секретар Юрія Луценка Лариса Сарган.

За її словами, чиновники намагалися незаконно збагатитися за рахунок двох українців. Посадовці вимагали у чоловіків 22 500 доларів за неповідомлення про підозру у кримінальному провадженні.

Правоохоронці затримали фігурантів після того, як колишній співробітник Генпрокуратури у кафе отримав останню частину неправомірної вигоди - 20 000 доларів.

За фактом хабарництва відкрили кримінальне провадження. Наразі вирішується питання щодо обрання зловмисникам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram