Сіярто: Рада Європи забула про нацменшини
Загрузка плеера...

Рада Європи забула, що існують національні меншини, що століттями проживають на континенті. Натомість вона повністю занурилася у процес піклування про мігрантів, що нелегально прибувають до Європи і становлять небезпеку для населення. Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто.

Глава МЗС здивований, чому "європейські інститути більше стурбовані ефективністю захисту угорського кордону і законодавчим пакетом "Стоп Сорос", який спрямовано на гарантування безпеки угорських громадян, ніж питанням закарпатських угорців, чиї права грубо порушують в Україні".

Перед угорським відомством постало питання чи не є причиною такої поведінки Ради Європи те, що євроінститути фінансуються коштом європейських платників податків.

Але Сіярто замість того, аби розібратися, вирішив порадити країнам-членам Ради не нехтувати правами меншин і не ігнорувати думку Венеціанки. Крім того, у приклад він привів ситуацію з Україною, де нацменшини утиснули законом про освіту. Водночас, він звернувся до офіційного Києва із закликом поліпшити ставлення до угорської меншини.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram