Герман не хотів вбивати Бабченка
Загрузка плеера...

Борис Герман, якого підозрюють в організації теракту щодо журналіста Аркадія Бабченка, покаже слідству схованки зі зброєю. Про це заявив його адвокат Євген Солодко.

«Там зберігаються автомати, гранатомети, кулемети Калашнікова зі снайперськими прицілами», — зазначив юрист. За його словами, Герман заявив, що готовий свідчити щодо схованок ще 7 червня, однак жодні слідчі дії з того часу не проводились.

Водночас сам підозрюваний також поспілкувався з журналістами. Борис Герман заявив, що просив виконавця Олексія Цимбалюка тільки стежити за Аркадієм Бабенком, а не вбивати його.

Також підозрюваний зазначив, що передав 15 тисяч доларів Цимбалюку на придбання машини, а не як платню за вбивство журналіста. Він підкреслив, що позичив ці гроші. Крім того, Герман розповів, що не знає, навіщо Цимбалюк хотів купити в нього пістолет.

Як повідомляв News Network, раніше безпосередній виконавець удаваного вбивства російського журналіста Олексій Цимбалюк заявляв про те, що 6 квітня Борис Герман зробив пропозицію саме вбити Аркадія Бабченка і не лише його. Тоді під час першої зустрічі Герман казав про список із 30 осіб. Згодом кількість цілей збільшилася вдвічі.

 

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram