У середу Гройсман має звітувати перед Радою
Загрузка плеера...

Цього тижня у Верховній Раді має пролунати довгоочікуваний звіт уряду Володимира Гройсмана про діяльність у 2017-му році. Цю "урочисту мить " було перенесено з квітня на 20-те червня нібито через відрядження голови комітету з питань економічної політики до Вашингтону. Депутат давно вже повернувся, але поданий 14-го лютого проект звіту уряду комітет до цих пір так і не розглянув.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради:

"Цього тижня варто очікувати рішення комітету і дискусії на комітеті. Після того як комітет це питання розгляне, можна буде говорити про подальші дії. Без рішення комітету будь-яке питання не може появитися в порядку денному".

Сам голова Верховної Ради вже анонсував на 20-те червня ратифікацію міжнародних угод та початок розгляду проекту закону про нацбезпеку у другому читанні.

Нагадаємо, що Володимир Гройсмана був призначений на посаду прем’єр-міністра ще 14 квітня 2016-го року. З того часу у Верховній Раді жодного звіту уряду нардепи не чули.

Олег Березюк, голова фракції "Самопоміч":

"Я думаю, що і не почуємо. Тому що, мені здається з цієї бравурної риторики, яка є наполовину дезінформацією, а наполовину шахрайством, ми бачим, що уряду, на превеликий жаль, нема про що звітувати".

Сам Володимир Гройсман іще навесні зазначив на своїх сторінках у соцмережах, що передав до Верховної Ради проект звіту Кабінету міністрів іще 14-го лютого. І прийде звітувати тоді, коли визначиться парламент. При цьому народні депутати мають не лише заслухати звіт уряду, а й ухвалити рішення про його підтримку. Якщо парламент не схвалить діяльність Кабінету міністрів, постає питання про його відставку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram