Жарт із Хармс може дорого коштувати Україні
Загрузка плеера...

Із Євродепутаткою Ребеккою Хармс стався конфуз: її обвели довкола пальця як довірливе дівча. Російський пранкер Володимир Краснов, відомий як Вован, зателефонував жінці і від імені Адміністрації Президента повідомив, що Петро Порошенко готує проект закону про рівні права, зокрема ЛГБТ-українців.

Відверто зрадівши, Хармс поширила ці фейкові відомості. І нікому вони не здалися підозрілими, адже для українських ЗМІ джерело було надійне, а самі європейці навіть не думають, що влада в нашій державі може не працювати над законами про рівність прав.

На Банковій оперативно відреагували й запевнили, що вперше чують про контакти із Хармс. Але поки в АП та Європарламенті розбиралися, хто кого обманув, Вован на своєму Twitter-аккаунті тонко натякнув, що той "жарт" був його ідеєю.

Зауважимо, що світова спільнота вже давно вимагає в України захисту прав представників ЛГБТ-спільноти. Однак на законодавчому рівні за це питання ніхто і не згадує. Усе тому, що вітчизняні політики просто бояться братися за нього. Тому Захід досі годують лише обіцянками, погоджуючись тільки на проведення парадів.

Фактично "жарт" із Хармс може стати останньою краплею у терпінні західних партнерів. Адже Адміністрація Президента фактично визнала, що нічого не робить, а лише годує обіцянками увесь світ заради чергового траншу або якихось преференцій.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram