Українські "мізки" потрібні всюди, крім Батьківщини
Загрузка плеера...

У нашій державі немає місця талановитим дітям. Адже якщо в гаманцю не лежать мільйони, і зараз йдеться не про гривні, або ж батьки не обіймають високі посади – хоч адронний колайдер створіть, а ніхто й уваги не зверне… принаймні в Україні. А ось за кордоном наші розумники дуже цінуються.

Яскравий приклад цьому – перемога українського школяра на міжнародній "Олімпіаді геніїв" у Сполучених Штатах Америки. Валентин Фречка знайшов спосіб виготовляти папір із опалого листя, за що здобув золото та світове визнання.

В конкурсі взяли участь 1300 учасників, було подано півтори тисячі проектів, з яких, до речі, обрали менше половини. І тільки уявіть! Український школяр став кращим серед усіх!

Тепер Валентина Фречку запросили на міжнародну виставку в Південній Кореї. І, ймовірно, це не остання подія світового значення, на якій побуває малий українець…

І це не поодинокий випадок. Доволі часто українські вундеркінди не можуть самореалізуватися у нашій країні, а ось в інших державах їм виділяють стипендії, вони знаходять високооплачувану роботу та здобувають визнання… А тоді наші чиновники жаліються на те, що у нас спостерігається "відтік мізків".

Деякі експерти стверджують, що українським можновладцям не вигідно вкладати в розвиток молоді, адже керувати розумними досить важко… Особливо деяким представникам Кабміну, які то з субсидіями розібратися не можуть, то міфи невідомо на яких основах розвіюють…

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram