ООН знає про катування і тортури в Україні
Загрузка плеера...

Західні експерти підтвердили те, про що знають усі українці. В нашій державі правоохоронці навіть не оформляючи, тримають людей у камері поліцейської дільниці, застосовуючи побиття і катування. Таку інформацію підтвердив спеціальний доповідач ОНН Нільс Мельцер.

За його словами, випадки неналежного ставлення фіксуються під час затримання і допиту в поліції. Усе це робиться з єдиною метою – вибити інформацію або зізнання. При цьому використовуються електрошокери, людей підвішують у наручниках, на голову натягують поліетиленові пакети, щоб придушити людину.

На думку Мельцера, представники правоохоронних органів уже доклали багато зусиль, щоб знищити цю ганебну систему. В ізоляторах тимчасового тримання факти тортур майже не фіксуються.

Спецдоповідач ООН закликав українську владу встановити систему моніторингу, захисту та притягнення до відповідальності для запобігання тортур. Водночас експерт наголосив, що Україні варто відмовитися від оцінки діяльності правоохоронців за плановими показниками. Через таку норму силовики змушують зізнаватися невинних у злочинах.

Нагадаємо, найближчим часом Україну відвідають експерти ООН з питань боротьби зі зникненнями людей.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram