САП змусили знову зайнятися Злочевським
Загрузка плеера...

Спеціалізована антикорупційна прокуратура не оскаржуватиме рішення суду, яке скасовує постанову про закриття провадження щодо екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського.

За словами представників САП, прокурорам не було відомо про засідання, на якому відмінили закриття цього кримінального провадження. Але у Антикорупційній прокуратурі переконують, що не проти поновлення справи.

Українські ЗМІ пишуть, що суд ухвалив відповідне рішення за зверненням полум'яного борця із корупцією, а за сумісництвом народного депутата Тетяни Чорновол.

Нагадаємо, минулого року САП закрила справу Злочевського, якого підозрювали у зловживанні службовим становищем під час видачі спеціальних дозволів на користування надрами приватним підприємствам.

Загалом, проти екс-міністра було порушено 4 кримінальні провадження, які правоохоронці успішно закрили. Справами займалося НАБУ. Однак, у Антикорупційній прокуратурі згодом запевнили, що їх колеги за 2 роки не змогли знайти необхідних доказів.

Варто додати, що перед закриттям цих справ антикорупційні органи програли суди трьох інстанцій, де САП просила анулювати 5 дозволів на видобування газу, які були нібито незаконно видані Мінприроди.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram