У Нафтогазі міцно вчепилися в премії
Загрузка плеера...

Співробітники "Нафтогазу України" продовжують кампанію з виправдання своїх космічних премій за перемогу над "Газпромом". Черговий виток скандалу розпочався відразу ж після повідомлення про замороження рішення Стокгольмського арбітражу.

Як заявив головний комерційний директор Групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко, що співробітники компанії довго і старанно працювали, а тому заслужили на бонуси.

Зараз премії отримали близько 40 осіб, які працювали над арбітражним процесом. Поки виплатили лише 21 млн доларів бонусів, із 46 обіцяних. І це при тому, що Газпром ще нічого Україні не заплатив.

Вітренко переконує, що іншу частину виплати у розмірі 25 мільйонів співробітники правління отримають відразу після того, як надійдуть гроші від російського газового монополіста.

При цьому комерційний директор зауважив, що сума премій розподілена протягом трьох років. Таким чином менеджмент прив'язується до компанії, а не просто забирає бонуси і йде.

Варто зауважити, що навіть попри гучні заяви прем'єр-міністра Володимира Гройсмана про те, що такі космічні премії для співробітників НАК – перебір, щедрі бонуси все-одно виплачують.

Нагадаємо, "Нафтогаз України" вже звернувся до Апеляційного суду Швеції, який 13 червня видав наказ про призупинення процедури виконання рішення Стокгольмського арбітражу за клопотанням російського "Газпрому".

Джерело відно: youtube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram