Головні події 17-18 червня
Загрузка плеера...
  • Источник: Facebook

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 17-го до ранку 18 червня 2018 року:

У Раді буде ще один закон про суд

Президент України Петро Порошенко у вівторок, 19 червня, збирається подати до Верховної Ради законопроект про запуск Вищого антикорупційного суду. 

Це станеться за умови, якщо Вища рада правосуддя сьогодні ухвалить президентський варіант документу.

Греція протестувала через Македонію

У Греції в ході протестів з приводу "історичної угоди" щодо перейменування Республіки Македонія відбулися сутички між активістами та спецназом.

Повідомляється про декількох постраждалих.

Євродепутат стала жертвою пранкерів

Євродепутата Ребеку Хармс розіграли пранкери з приводу нібито підготовки Адміністрацією президента України законопроекту про права ЛГБТ-спільноти.

Хармс отримала кілька електронних листів з фальшивої адреси, їй також телефонував невідомий, який представлявся головою АП Ігорем Райніним.

У США на фестивалі сталася стрілянина

Двадцятеро людей отримали поранення у неділю вранці під час стрілянини на мистецькому фестивалі Art All Night у Трентоні, штат Нью-Джерсі.

На момент стрілянини на фестивалі було близько тисячі людей. Один підозрюваний був убитий, іншого взято під варту.

Польща тисне на ЄС заради газу

Польща вимагає від Євросоюзу прискорити роботу над змінами до газової директиви ЄС, яка ускладнює будівництво газопроводу "Північний потік – 2".

Згідно з новою редакцією документа, усі газопроводи, зокрема іноземні, які пролягають морським шляхом, будуть підлягати законодавству ЄС.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram