Бойко переходить під повний контроль Банкової
Загрузка плеера...

Із наближенням виборів в Україні все більш зрозумілими стають політичні сценарії та тенденції наступного року. Ні для кого не секрет, що всі центральні засоби масової інформації у нашій державі перебувають під контролем фінансово-промислових груп та конкретних політичних сил. Тож поява політика з одного табору в медіа ідейних противників практично неможлива.

Саме тому не пройшло повз увагу спостережливих українців те, що телеканал "Прямий", який перебуває під контролем Банкової, почав піарити одного з лідерів Опозиційного блоку Юрія Бойка.

Ще до початку червня цей ресурс був закритий для опоблоківця, ба більше, його ім’я навіть не згадувалося. І ось поява на цьому телеканалі дала можливість експертам стверджувати, що Бойко та його політична сила пішли на співпрацю з Адміністрацією Президента.

Цілком можливо, що під час президентської передвиборчої кампанії розігруватимуть сценарій, відповідно до якого Бойко має потрапити у другий тур разом із Петром Порошенком, а потім просто "зіллє" можливу перемогу чинному президенту.

Зрештою, сам факт появи Бойка на "Прямому" – це підтвердження того, про що давно говорили українські політики та експерти: Опозиційний блок не є противником чинної влади, а навпаки, активним помічником. Адже протягнути так званій більшості ключові закони у Верховній Раді допомагають саме депутати Опоблоку. Звичайно ж, при цьому співпраця з Банковою категорично заперечується… але факти – річ уперта.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram