У кожній 60 аварії гине одна людина
Загрузка плеера...

Ситуація з кількістю аварій в Україні доходить до абсурду, адже щомісяця фіксується майже 11 тисяч дорожньо-транспортних пригод і у кожній 60-й гине принаймні одна людина.

Таку інформацію оприлюднили на платформі Opendatabot із покликанням на Національну поліцію України. Статистика подана за період від січня до квітня цього року.

Відтак, перше місце по кількості автокатастроф зайняла Київська область, де за досліджувані місяці було 3410 аварій. Проте у самому Києві зареєстровано майже 12 тисяч ДТП. Позитивним є те, що при такій частій аварійності в регіоні відносно невисокою є смертність – близько 60 випадків. За таким показником найгіршою ситуація є на  Львівщині, де за 4 місяці загинуло 75 осіб.

Варто зауважити, що не далеко від останньої області пішла і Дніпропетровська. Там, як стверджують у поліції, до кожної шостої летальної аварії причетний громадський транспорт і автобуси. Хоча взагалі по Україні такі випадки поодинокі.

Найрідше фіксуються автокатастрофи на території Луганської області, там за кілька місяців було 269 зіткнень і померло 5 людей.

На думку засновників Opendatabot, статистична інформація дасть змогу зрозуміти, де найвищий рівень автокатастроф, а вже потім розібратися у чому причина. Водночас варто розуміти, що ніяка соціальна реклама і ніякі заклики не вплинуть на водіїв. Реальна ситуація на дорогах залежить і від відповідальності водіїв та їхнього ставлення до перевірки автівок. Проте, ніхто не заперечує, що часом у аваріях винен "Укравтодор", який не ремонтує належним чином автошляхи.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram