Манафорта арештували – його компаньйони напружилися
Загрузка плеера...
  • Источник: Caricature | by DonkeyHotey

Скандальновідомий американський політтехнолог Пол Манафорт очікуватиме суду в тюремній камері. Чоловіку змінили запобіжний захід й арештували просто в залі засідань. Головним аргументом стало те, що підозрюваний втручався у справи свідків.

Повідомляється, що політтехнолог явно не чекав такого розвитку подій і був дуже розгублений. Також стало відомо, що у цій гучній справі можуть допитати відомих європейських політиків.

Водночас журналісти видання Deutsche Welle, посилаючись на обвинувальний акт, стверджують, що через Манафорта з України передавалися мільйони євро колишнім високопосадовцям у ЄС. Зокрема, називаються прізвища екс-прем'єра Італії Романо Проді та колишнього президента Польщі Александера Квасневського.

У самому документі зазначається, що в період із 2006 по 2015 роки Манафорт отримав десятки мільйонів доларів за лобіювання інтересів "Партії регіонів" та "Опозиційного блоку". Платежі американський політтехнолог приховував від контролюючих органів, проводячи гроші через десятки офшорних компаній. Йдеться про суми понад 75 мільйонів доларів.

У світлі останніх подій можна не сумніватися, що американські слідчі зацікавляться і зв’язками Манафорта з нинішнім нардепом Сергієм Льовочкіним. Останній, як стверджують журналісти-розслідувачі, був посередником між політтехнологом і тодішнім президентом Януковичем. Зокрема, видання The Atlantic повідомляло, що саме Льовочкін збирав гроші в українських олігархів для фінансування послуг американського лобіста, при цьому частину коштів тодішній глава Адміністрації Президента залишав собі.

Крім того, недавно у мережі виклали цілий пакет документів, серед яких і листування українського політика з американцем. Виявляється, політтехнолог начебто допомагав Льовочкіну у приватизації "Укртелекому" за заниженою ціною. У переписці з Манафортом порушуються і питання, пов'язані з телеканалом "Інтер" та проблемами іміджу Льовочкіна.

Нагадаємо, Манафорту пред'явлені звинувачення у відмиванні грошей, які він отримав за роботу на українських політиків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram