Киян позбавлять гарячої води й опалення?
Загрузка плеера...

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" подало до Господарського суду Києва позов до НАК "Нафтогаз України", аби Феміда визнала договори про постачання газу укладеними.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

Поштовхом для звернення до юридичної установи стала відмова "Нафтогазу" в укладанні договорів із "Київтеплоенерго", мовляв, це стане можливим тільки тоді, коли комунальники погодяться повернути усі заборгованості їхніх попередників – "Київенерго".

Своєю чергою "Київтеплоенерго" не погодилося повертати майже 5 мільярдів гривень, які винна інша компанія. Крім того КП нагадало, що згідно з постановою Кабінету міністрів на "Нафтогаз" були покладені спецобов'язки із постачання газу і компанія не має права відмовляти у цьому.

Варто зауважити, що від самого початку конфлікту киян водили за носа. Спочатку казали, що гарячої води немає через перевірки тепломереж, потім через ремонтні роботи, обіцяли відновити водопостачання вже 1 червня, а з часом терміни продовжили до 1 серпня. Тепер постає питання чи ввімкнуть мешканцям міста гарячу воду і чи отримають вони взагалі опалення з початком сезону?

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram