У Рівненській області назріває бурштиновий бунт
Загрузка плеера...

На Рівненщині жителі Сарненського району влаштували протест проти правоохоронців, які боряться з незаконним видобутком бурштину. У Нацполіції повідомили, що на мітинг вийшло майже 150 осіб.

Протестувальники були агресивно налаштовані, перекрили трасу Київ-Ковель-Ягодин, смикали поліцейських і жбурляли в них камінням. Після словесної перепалки почалася сутичка між силовиками й мітингувальниками. В одного з правоохоронців вибили камеру. У результаті зіткнень постраждали щонайменше 8 стражів порядку.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за фактами нападу на копів і перекриття дороги.

Це далеко не вперше правоохоронці "відгрібають" від охочих підзаробити грошей. Днями на території цієї ж області майже сотня бурштинокопачів напали на поліцейських, які хотіли вивезти з місця незаконного видобутку "сонячного каміння" мотопомпу.

Можна стверджувати, що всі ці події у так званій Бурштиновій республіці є підтвердженням загальновідомого факту: правоохоронні органи на цих територіях не мають реальної влади й найчастіше лише імітують слідчі дії. Найгучніша операція "Бурштин" закінчилася нічим, а на законодавчому рівні питання видобутку сонячного каменю досі не врегульоване. Тож закономірно, що рано чи пізно ця ситуація вийде з-під контролю і почнеться справжній бунт.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram