Чутки виявилися правдою – Рожкову таки підвищили
Загрузка плеера...

Рада Нацбанку затвердила скандальновідому Катерину Рожкову на пост першого заступника голови НБУ. Чутки виявилися правдою й очільник національного регулятора таки пропонував кандидатуру цієї одіозної особи.

У її нинішнє ж крісло заступника глави НБУ посадили члена правління ВТБ Банку Сергія Холода…

Тобто, фактично, Смолій подав, а Рада НБУ затвердила заступником глави національного регулятора людину, за якою тягнеться цілий шлейф неприємних історій…

Приміром, у період роботи в.о. голови правління "Платинум Банку" пані Рожкова була помічена в крадіжці 70 млн дол. депозитів вкладників. Після приходу в Нацбанк вона взяла участь у доведенні до банкрутства банку "Михайлівський" в інтересах своїх колишніх роботодавців.

Ще одна історія, в яку "вляпалася" колишня заступниця Валерії Гонтаревої, пов’язана із поширеними в мережі аудіозаписами. На них жінка з голосом, схожим на Рожкову, домовлялася із топ-менеджерами про те, як мінімізувати фінансові втрати приватних банків-банкрутів.

І це тільки мала частина того, що можна було б сказати про скандальновідому персону. Тому й дивно, чого б це Смолій замовляв за неї словечко…

Деякі експерти припускають, що хтось може нашіптувати очільнику регулятора інструкції згори… Адже папка справ на Рожкову – це ідеальний інструмент отримання корупційних доходів та контролю над банками.

Та як би там не було, а факт залишається фактом: Рожкова знову серед керівництва Нацбанку. Її призначення свідчить про те, що ера Гонтаревої не минула і поки що змін у політиці національного регулятора не варто й очікувати.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram