Львівське сміття подорожує – тепер без піарсупроводу
Загрузка плеера...

Львівських комунальників життя не вчить нічому. Вже вкотре вони намагалися вивезти міське сміття у Житомирську область. Так, у Коростенському районі лісова охорона затримала вантажівки із черговим "подарунком" від міста Лева.

За інформацією поліції, яка негайно прибула на місце затримання, підрядники, що вивозили непотріб нібито працюють на приватну фірму, що взяла в оренду ангари між селами Горщик та Струмок. Згідно з укладеним договором, ділки мають право викидати туди сміття. Голова Коростенської Районної державної адміністрації Сергій Дмитрук підтвердив, що територію справді орендують.

Це далеко не перший випадок, коли львівське сміття намагаються "спихнути" в інші регіони України. Так, у квітні правоохоронці відкрили дві кримінальні справи щодо знайдених у Новоград-Волинському районі куп відходів.  

Варто зауважити, що історія із сміттям зі Львівщини триває ще із весни 2016 року. Мер міста Андрій Садовий знайшов для себе зручну позицію і перекинув усю відповідальність зі своїх пліч на спини комунальників. Проте міський голова все ж намагається вирішити ситуацію, але не власними силами, а коштами Європейського банку реконструкції і розвитку та інших міжнародних донорів. Львів отримав від ЄБРР 35 мільйонів євро, проте на що вони витрачаються – досі невідомо, адже сміття кочує Україною і надалі.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram