Україномовний контент в Youtube: він існує?
Загрузка плеера...

Існує хибна думка, що україномовний контент мало представлений в найпопулярнішому відеохостингу Youtube. Насправді ж українці дуже активно популяризують державну мову та ще й розповідають неймовірно корисні речі.

Список україномовних каналів вражає своєю різноманітністю: тут вам і науковці, і IT-шники, літературознавці, гумористи та геймери. І що цікаво, останніх хоч і небагато, але на відміну від своїх закордонних колег, вони набагато вихованіші. Тож, з них і почнемо.

Серед засилля неякісно знятих роликів жанру Let’s Play, які викладають на YouTube геймери, є буквально кілька вартих уваги каналів з відео українською мовою. Це, наприклад, Deni3D (Дені три де) та pad0n. І хоча хлопці мають не так багато підписників, але вони, безсумнівно, підтягнуться, оскільки контент знятий дуже якісно, а самі геймери цікаво коментують гру.

Молоді люди можуть збагатити свої зняття завдяки каналу "Наукова Світлиця", який є інтернет-проектом Малої академії наук України. Тут розповідають про науку все, і ніяких незрозумілих термінів –простота і доступність для кожному.

Любителі почитати поповнять свої полиці цікавинками, якщо завітають на канал "ВсіКниги". Автор та ведуча ділиться власним досвідом, робить огляд книг, радить видання. Головне – ніяких спойлерів.

Отож, як бачимо, україномовний контент набирає обертів і його автори роблять все, аби це було ще й цікаво та корисно.

Нагадаємо, нещодавно пройшов фестиваль "ВідеоЖара-2018", де можна було поспілкуватися з блогерами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram