Насіров не зможе лікуватися за кордоном
Загрузка плеера...

Відстороненому голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову відмовили у можливості лікуватися за кордоном.

Відповідне рішення ухвалив Шевченківський районний суд Києва і залишив йому запобіжний захід без змін.

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Андрій Перов повідомив, що у задоволенні клопотання захисту Насірова відмовлено у повному обсязі.

Адвокати просили суд змінити запобіжний захід у зв’язку зі станом здоров’я екс-голови ДФС. У розумінні захисників це означало зняти браслет електронного стеження, видати закордонний паспорт і дозволити виїхати за кордон на лікування.

Суд пройшов у закритому режимі, бо, як повідомили ЗМІ, у клопотанні фігурувала закрита, особиста інформація, яка не може бути піддана розголосу й охороняється законом.

У зв’язку з довгим розглядом клопотання про відмову у відводі прокурорів, суддя знову не зміг зачитати жодної сторінки обвинувального акту.

Нагадаємо, на останньому судовому засіданні у справі Насірова його захист вимагав відводу прокурорів, однак несподівано у будівлі суду зникло світло, тому розгляд у справі перенесли. Прокурори САП зачитувати повний текст обвинувального акту розпочали 7 грудня 2017 року. Документ містить 774 сторінки. На сьогодні зачитано лише 245 сторінок.

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram