Кожні 30 секунд з України їде 1 заробітчанин
Загрузка плеера...

В Інтернеті з’явився такий собі сайт ukrainianpeopleleaks.com, який начебто фіксує, скільки наших співвітчизників виїхало за кордон. Тема не нова, але неймовірно актуальна.

Якщо вірити ресурсу, то кожні 30 секунд хтось із наших співвітчизників бере в руки свою нещодавно оформлену біометрику чи звичайний паспорт із візою та покидає Батьківщину. З 20 березня цього року кордон перетнули вже 248 тисяч громадян. Наскільки інформація відповідає дійсності – невідомо.

Водночас міністр соціальної політики Андрій Рева зауважив, що знає про ситуацію з міграцією і навів дані державної прикордонної служби. За словами чиновника, стабільно на заробітках перебувають 3 мільйони 200 тисяч людей. Багато робітників їдуть на тимчасові, сезонні роботи і через два-три місяці повертаються. Тоді мігрують інші. І так усе по колу…

Експерти ж зазначають, чинна влада не зацікавлена в тому, щоб українці працювали у себе на Батьківщині. Адже заробітчани привозять додому щороку мільярди доларів і залишаються найщедрішим інвестором нашої економіки.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram