Росія – агресор, але імпорт зростає
Загрузка плеера...

Українська влада безперервно нагадує людям про введення санкцій щодо Росії і припинення імпорту продукції, проте Держслужба статистики повідомляє про збільшення ввезення товарів з Росії на 31%.

Виходить, що замість того, аби остаточно припинити співпрацю з країною-агресором і не забезпечувати її фінансами, чинна влада "грає" на руку РФ.

Звичайно ж, Україна дещо зробила – зменшила експорт продукції до Росії. Але й це позначається на людях: ростуть ціни на алкогольні напої, м'ясо й сало, молочні продукти, фрукти, цукор і хліб. Здорожчання останніх двох продуктів експерти пояснюють урядовою забороною на ввезення мінеральних добрив із Росії.

Дії чинної влади стосовно країни-агресора та імпортно-експортного товарообігу з нею б'ють по кишені лише звичайних українців. А от бізнес окремих людей продовжує процвітати, адже зв'язки у високих кабінетах дають змогу не втрачати своїх позицій у рейтингах підприємців.

Варто зауважити, що, попри гучні заяви політиків, за три місяці 2018-го порівняно із 2017 роком Україна збільшила товарообіг із Росією майже на 15%. Вважати це досягненням чи антидосягненням – судити українцям.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram