Льовочкін кинув тінь на нових лідерів
Загрузка плеера...

Телевізійний проект "Нові лідери" опинився під загрозою повного провалу. Коли з'ясувалося, що одним із кураторів цього конкурсу став народний депутат Сергій Льовочкін, із проекту вийшли відразу кілька громадських організацій. Найближчим часом очікується вихід ще кількох, які просто не бажають псувати свою репутацію співпрацею з одіозним екс-керівником Адміністрації Президента часів Віктора Януковича.

Першими бити на сполох почали активісти й волонтери, які виявили, що до наглядової ради конкурсу входить Громадська Організація "Нова Україна". Нею керує, власне, сам Львовчкін, колишня прес-секретар Януковича Дарка Чепак та багаторічний політтехнолог "Партії регіонів" Андрій Єрмолаєв. Звичайно ж, у такій компанії та ще й з олігархом Віктором Пінчуком на чолі знайти справжніх нових лідерів практично неможливо. Адже тінь сумнівних діянь організаторів телепроекту рано чи пізно впаде на учасників.

І хоча після розголосу в ЗМІ та соцмережах ГО "Нова Україна" вийшла зі складу наглядової ради конкурсу, сам скандал дав можливість практично публічно викрити зв'язки між низкою громадських активістів і депутатів із Віктором Пінчуком та Сергієм Льовочкіним.

Ну і насамкінець варто зазначити, що телепроект, на думку користувачів соцмереж, дуже нагадує індійський формат "Lead India", який успішно транслювався не лише на батьківщині, а й у США та Канаді. І тепер, начебто, власника прав збирають документи і планують подати позов. Якщо це правда, то проект в телеефірі довго не протримається.

Джерело: відео YouTube, фото Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram