Перед Тимошенко публічно роздягнувся юнак
Загрузка плеера...

На форумі "Новий курс України" під час програмного виступу лідера фракції Вcеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко невідомий чоловік вийшов на сцену, вручив їй букет квітів, а потім роздягнувся до пояса.

Він сказав політику, що Україна хоче в Європу. Проте на його спині був напис "новий курс України" зі стрілкою, яка була направлена вниз. Юнак попросив Тимошенко, зробити так, щоб такий курс йшов тільки вгору.

Після виходу молодика Юлія Тимошенко заявила: "Це експромт, але він пожвавить наш форум". Однак помітно, що жоден охоронець навіть не намагався затримати нікому невідомого чоловіка на великому політичному заході.

У соцмережах вже жартують, що така акція нагадала витівки популярної кілька років тому організації Femen. Можливо, Тимошенко надихнула активістів на створення нового руху?

Та все ж схоже, що це чергове нестандартне піар-шоу політика. Бо, як відомо, хорошого піару не буває забагато. От і "леді Ю" вирішила не втрачати можливість та вчергове привернути увагу до своєї персони. На носі ж вибори.

І якщо вже про вибори… Тимошенко неодноразово заявляла про те, що її передвиборча кампанія проходитиме без агітацій на білбордах. Однак у столиці на кожному кроці можна побачити щасливе обличчя політика із оптимістичними підписами під ним.

За словами експертів, Юлія Тимошенко вже домовилася з олігархами про фінансування своєї виборчої кампанії під час поїздок до Туреччини та Греції. Але ж тепер їй доведеться розраховуватись за такі щедрості бізнесменів.

Наприклад, політичний експерт Тарас Чорновіл переконаний, що "леді Ю" готова платити українською землею та портами за фінансову підтримку, яку їй дають на виборчу агітацію олігархи.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram