Обіцянка-цяцянка: до Сенцова й досі не пускають
Загрузка плеера...
  • Источник: Facebook

Уповноважену Верховної Ради України з прав людини Людмилу Денісову не пустили до політв’язня Олега Сенцова. Омбудсмен оприлюднила на своїй сторінці у Facebook відео, в якому розповіла, чому не змогла потрапити в колонію до українського режисера.

"Я зустрілася з начальником колонії та начальником управління виконання покарань Ямало-Ненецького округу. Саме він відмовив мені. Він нічого мені не повідомив, чому саме мені відмовляє", - сказала Денисова.

Вона зазначила, що їй також відмовилися надати інформацію про стан Олега Сенцова.

Водночас, російський омбудсмен Тетяна Москалькова одразу ж відреагувала на інцидент і зазначила, що перебування Денісової в Ямало-Ненецькому автономному окрузі є незаконним і вона порушує досягнуті раніше домовленості.

Відзначимо, що напередодні відомий американський письменник Стівен Кінг у своєму Twitter закликав підтримати Олега Сенцова.

"Сьогодні перший день чемпіонату світу ФІФА і 32-й день голодовки Олега Сенцова. Приєднуйтесь до мене і PEN America із закликом звільнити українського режисера, несправедливо засудженого в Росії. Час закінчується, він може померти за свої погляди", - написав Кінг. У публікації є посилання на лист Володимиру Путіну від правозахисної організації американських письменників з проханням звільнити режисера.

Як повідомлялося раніше, 38 країн закликали генсека ООН сприяти звільненню Сенцова. В той же час, під час зустрічі глав МЗС у нормандському форматі російський міністр Сергій Лавров запевнив, що Людмила Денісова тепер матиме постійний доступ до політв’язнів. Росія запропонувала відвідати Сенцова після 22 червня, утім український омбудсмен заявила, що це занадто пізно.

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram