В Україну прийшов погодний фронт – є жертва
Загрузка плеера...

Складні погодні умови, грози та шквали наробили в Україні лиха. Так, у чотирьох областях України знеструмленими залишаються 295 населених пунктів.

За інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій, у Київській області без електропостачання залишилися жителі 173 сіл та міст, у Вінницькій – 72, Житомирській – 31, а у Черкаській – 19. Бригади обласних енергопостачальних підприємств працюють над відновленням ліній електропередачі.

Водночас у ДСНС повідомляють, що на Київщині у Глевасі травми середньої тяжкості отримав чоловік, якого одразу госпіталізували. Випадки травмування зафіксовано й на Рівненщині, Хмельниччині і Житомирщині. Також 14 червня у столиці від сильних поривів вітру від дерева відкололася гілка й упала жінці на голову, у результаті чого вона відразу ж померла. Загиблій було 34 роки.

Крім того, співробітники метеорологічних центрів попереджають, що такі погодні умови триватимуть ще кілька днів. У більшості областей будуть сильні дощі, шквали й град.

Варто зауважити, що з такими погодними змінами рівень води у річках збільшиться, зокрема, у басейнах Сяну, Дністра, Прута, Сірету й Західного Бугу.

Джерело: відео Twitter, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram