Омелян затягує Україну в вакуум Hyperloop
Загрузка плеера...

Ідея побудувати в Україні Hyperloop не полишає міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Попри всі висміювання у соцмережах, та й не тільки, молодий реформатор непохитний – вакуумному потягу в Україні бути!

І це не жарт. Міністерство інфраструктури України вже підписало меморандум про співпрацю з компанією Hyperloop Transportation Technologies у сфері впровадження відповідної технології в Україні. З української сторони свій підпис на документі поставив міністр інфраструктури Володимир Омелян, з боку HTT – головний виконавчий директор Дірк Альборн.

У комерційному успіху цього проекту український високопосадовець впевнений, мовляв Україна співпрацюватиме над передовими технологіями пліч-о-пліч із монстрами індустрії. Будівництво тестового майданчика може розпочатися вже наступного року в місті Дніпро за кошти приватних інвесторів.

Омелян навіть порівнює цей проект із корпорацією Apple, адже ті теж починали, коли в них ніхто не вірив!

Амбітні плани, чого там! Але давайте повернемося у реалії сьогодення і згадаємо, у якому стані перебуває українська залізниця зразка ХХІ сторіччя.

Умови обслуговування на найнижчому рівні, швидкісні поїзди Інтерсіті постійно виходять з ладу, салони промерзають, а туалети схожі на стокові ями. Ціни на квитки постійно зростають, а сервісу пасажири не помічають. За таких умов, говорити про технології майбутнього за сумнівні кошти анонімних інвесторів м'яко кажучи абсурдно.

Hyperloop - це транспортна система, що складається із сталевих труб, усередині яких переміщається поїзд – герметична капсула на аеродинамічній подушці. Швидкість такої капсули може перевищувати 600 кілометрів на годину. Досі ця технологія ще ніде не впроваджена.

Розвинуті країни як Великобританія, США, Німеччина не в змозі забезпечити умови для створення амбіційного проекту в реальність, але саме Україна, на думку Омеляна, зможе впоратись із надскладним завданням.

За попередніми підрахунками, будівництво і запуск проекту під ключ обійдеться Україні понад три мільярди доларів. При цьому, реальна ціна на квиток складає 200 доларів, але для українців білет коштуватиме 20 баксів. Ви у це можете повірити?

Тож питання до чиновників: а чи вірять вони самі, що цей фантастичний проект буде втілено у життя в Україні, де навіть не можуть побудувати нормальні дороги?

Джерело: відео –  YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram