Влада бореться, а корупція процвітає
Загрузка плеера...

Попри те, що українські можновладці так активно боряться з корупцією, заповняють е-декларації, виділяють із держбюджету гроші на органи, які "ловлять" порушників, тижнями правлять закон про Антикорупційний суд, хабарництво в Україні як процвітало, так і процвітає.

Мало не щодня на сайтах Служби безпеки України, Генеральної прокуратури та Нацполіції з’являються повідомлення про те, що правоохоронці викривають зловмисників. Так, на хабарі погорів прокурор Черкаської місцевої прокуратури.

Він вимагав від жителя обласного центру 8 тисяч доларів. За вказану суму фігурант обіцяв змінити кваліфікацію правопорушення щодо незаконного зберігання та збуту наркотиків з тяжкого злочину на менш тяжкий.

Щоб не попастися самому, він залучив для отримання грошей посередника. Оперативники спецслужби затримали обох зловмисників на одній з міських вулиць після передачі останньої частини хабара - чотирьох з половиною тисяч доларів.

"Спіймали" й корупціонера на Дніпропетровщині. Один із керівників структурного підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій вимагав "відкат" у розмірі 40 тисяч гривень від приватного підприємця, який переміг у конкурсних торгах на закупівлю устаткування для потреб ДСНС. За вказану суму зловмисник обіцяв підписати відповідний договір та перерахувати гроші на рахунки підприємця.

Правопорушника затримали в одному з міських закладів громадського харчування під час одержання всієї суми неправомірної вигоди.

Звичайно, правоохоронці відзвітували про свою роботу. Вони оприлюднили інформацію про затримання та про те, що за фактом хабарництва відкрили кримінальне провадження. І заявили, що тривають слідчі дії.

Однак чи розслідують цю справу до кінця? Адже повідомлення про викриття корупціонерів з’являються мало не щодня, а ось про подальшу роботу, судові процеси інформують не так вже й часто…

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram